EUR 75.58 USD 66.33
Курс валют на 19.01.2019

За сутки украинскую армию обстреляли более 90 раз, - передает штаб АТО

У штабі АТО повідомляють, що дебальцевський плацдарм став епіцентром військових дій. Минулої доби ополченцi відкривали вогонь. Вогонь був відкритий по мирним жителям та позиціям силовиків. Вогонь був відкритий мінометами вісімдесят сім разів. Дану інформацію передав прес-центр АТО.

Самі гаряі точки, як і були, залишаються Луганська та Донецька області. Цю інформацю передали силовики. Луганщина – основна точка, на яку були скеровні вогні батарей бандитів. Це Макаров, Донецьк, Кримськ, Муратов. Також Щастя, Сокількин, Фрунзе. Ще це Петрівк, Лунанськ.

Снаряди потрапляли в різні населені пункти. Це околиці Максиміки, Трудового, Новомихайлівки, Петровського, Авдіївки, Богданівки, Піски, Красногорівки, Дослідного, Орловки, Марїнки. Вот про що було в повідомленні.

Плацдарм Дебальцевського ств центром вчорашньої військової напруги.

В соцмережах ополченцi зазначають, що ніч бул досить напружена. Був відкритий вогонь в центр міста Новомихайлівка. Даний снаряд потрапив у лікарню. Також була зачеплена школа. Постраждала одна людина – медсестра.

Станиця Лугнськ також потрапила під обстріл. Через що все населення залишилось без світла. Два мирні жителі загинули. Також під обстріл потрапила і Горлівка.
 
Украина / Происшествия
Добавил: Дмитрий Александрович 7-12-2014, 14:35

Читайте также
Добавить комментарийКликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчивПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
Просмотреть все новости