Какой же приговор вынесет суд медсестре, которая добивала ногами раненого активиста

Відбулося перше засідання у справі Воржеїнової. Це медсестра з Харківської області. А конкретно – з Чугуєва. Засідання відбулося в Дзержинському суді Харкова. Дану інформацію повідомило перевірене джерело з суда кореспонденту Укранфому.

Всі журналісти не могли бути присутніми. Частину попросили вийти. В ході засідання виступав потерпілий Володимир Сілевич. Також були вивчені відеодокази. Але були сумніви щодо їх достовірності. Медсестра відмовилась давати показання. Це було її конституційне право. Так було відзначено джерелом. Таким чином, засідання було перенесена на двадцять п'яте грудня.

Як уже було відомо раніше, тринадцятого квітня стався інцидент. Участники мітингу Євромайдан були побиті проросійськими активістами. Це все сталося в переході, станція метро “Унівеерститет”. Дане відео було розміщено на просторах інтренету. В ньому видно, як жінка б'є ногами потерпілого. Який пізніше, в свою чергу і був госпіталізований. Жінку затримали. Вісімнадцятого квітня рішенням суду вона була направлена під домашній арешт. Це покарання мало тривати два місяці, і жінка повинна була носити спеціальний браслет. Але так як у неї є дитина-інвалід, то жінку звільнили від цього запобіжного заходу. Адже іншого годувальника не має в сім'ї.

Їй пред'явили обвинувачення у хуліганстві. Чотири роки увязнення. Ось на що очікує обвинувачена.
 
Украина / Происшествия
Добавил: Дмитрий Александрович 6-12-2014, 17:28

Читайте также
Добавить комментарийКликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчивПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
Просмотреть все новости