Почему в Украине запретят фильмы с участием Ивана Охлобыстина (Доктора Быкова)

Відомий актор, росіянин Іван Охлобистін нещодавно нелегально навідав Україну. Як стало відомо на брифінгу 4 грудня, завітавши в Україну актор встиг побувати в Донецьку, де зробив декілька скандальних заяв з призивом до підтримки ДНР.

Виступ Охлобистіна не викликав захвату в Нацраді з питань телебачення та радіомовлення і вони звернулися з проханням до Державного агентства з питань кіно в Україні на предмет відкликання на території країни всіх прокатних посвідчень актора, а також до Служби Безпеки України з закликом переглянути позиції Охлобистіна та вжити до нього відповідних заходів.

Наступного тижня, а точніше 9 грудня, планується слухання при Держкіно, на якому, за словами Юрія Артеменко, стане відоме рішення експертної комісії щодо майбутнього фільмів за участю Івана Охлобистіна на території України. Як стало відомо, на слуханні Державне агентство переглядатиме прокатні посвідчення актора.

До складу комісії, від якої залежатиме подальша доля фільмів Охлобистіна, входить Ольга Герасим?юк, яка є заступником голови ради, в своєму інтерв?ю «Телекритиці» вона зазначила, що телеканалам не обов?язково чекати заборони Національної ради, вони можуть і самі відмовитися транслювати проекти російського актора, першим на черзі стоїть популярний телесеріал «Інтерни». На даний момент цей серіал транслюють на телеканалах «Україна» та НЛО TV.
Окрім Ольги Герасим?юк відомі імена інших членів комісії, це Владислав Севрюков та Олександр Ільяшенко, який входить до регуляторного органу.


Украина / Культура / Происшествия / Горячие новости
Добавил: Дмитрий Александрович 6-12-2014, 01:45
Читайте также
Добавить комментарий


ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
Просмотреть все новости