EUR 76.14 USD 66.76
Курс валют на 17.01.2019

Конгресс США начал осуждать агрессию России к Украине

Палата Конгресу США засуджує експансивну політику Росії у регіоні, про це свідчить нещодавня поява резолюції, яка рішуче засуджує дії РФ в, а зокрема Володимира Путіна, який запровадив агресивну політику направлену на політичне та єкономічне домінування над сусідніми країнами.

22 пункти договору закликають країни Європейського Союзу, керівництво США, НАТО та самої РФ до припинення незаконного приєднання Кримського півострова до Росії і потрапляння збройної та військової техніки на схід України в підтримку терористичних організацій.

Один з пунктів резолюції, написаної Адамом Кінзінгером, конгресменом Республіканської партії, затверджує цілковиту підтримку Президенту України Петру Порошенко та українському народу в намірах створення миру в країні шляхом повного виведення з території України та роззброєння російських військ, а також взяття під контроль кордонів країни та мінімізацію втручання Росії у внутрішню політику України. Також цей пункт закликає зменшити здатність Росії тиснути на Україну з політичної та економічної сторін, шляхом використання торгових бар?єрів та експорту енергоносіїв, як зброї проти України.

Варто відмітити, що резолюція засуджує незаконні дії РФ не тільки по відношенню до України, але й до Молдови і Грузії, чий суверенітет, територіальність та незалежність Росія порушує вже протягом тривалого часу.
 
Украина / В мире / Политика
Добавил: Дмитрий Александрович 6-12-2014, 01:31

Читайте также
Добавить комментарийКликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчивПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ
Просмотреть все новости