Chevrolet Cruze 2.0 VCDi - змінився щоб стати кращим

Компанія «Chevrolet» постійно дивує своїх покупців новими автомобілями та їх оновленнями. Минулого 2013 модельного року, на Європейський ринок було представлено доопрацьовану версію моделі «Cruze». Зміни торкнулись всього. Було заново спроектовано кузов та салон, узгоджено роботу всіх систем для максимального комфорту водія, підвищено рівень безпеки та якості матеріалів, ну і звичайно, збережено незмінні традиції автомобілебудування американського виробника.


чіп тюнінг chevroletА тепер все по-порядку. Лінійка двигунів поповнилась новими агрегатами, особливої уваги серед яких заслуговує 2-х літровий турбодизель, що розвиває 163 кінських сили та 360 Нм крутного моменту. Щоб розвити весь потенціал ДВЗ, компанія укомплектовує його автоматичною або механічною коробкою передач – це вже на смак споживача. Великим бонусом цього двигуна є його екологічність – рівень викидів продуктів горіння пального повністю задовольняє критерії стандарту EURO 5. При цьому, мотор залишається доволі потужним та економним – витрати пального в змішаному циклі не перевищують 5.6 літра на «сотню». Представники «Chevrolet» стверджують, що використання тої чи іншої комплектації апаратної частини автомобіля, тобто пари двигун-трансмісія також може зменшити витрату палива.


Дизайн кузова не схожий на жоден інший з тих, що зараз існують у світі. Якщо добре придивитись, то можна помітити суміш американського та європейського автопрому. Можливо, компанія в першу чергу орієнтується на європейський ринок.  Екстер’єр у міру класичний, з невеличкими нотками спорту. Клас авто швидше представницький і підійде для солідних осіб, що хочуть виглядати шикарно та підтримувати свій статус у суспільстві, при цьому економлячи власні кошти. Але беручи до уваги характеристики авто, можна стверджувати, що воно цілком згодиться і для щоденного користування пересічним водієм. У цім весь стиль Chevrolet Cruze 2.0 VCDi - поєднання вишуканості та простоти.


Про простоту не можна говорити, перебуваючи в салоні автомобіля. Він дійсно шикарний. Не варто шукати на панелі приладів величезну кількість кнопок та регуляторів. Всіх їх замінив 7-ми дюймовий сенсорний дисплей, який дозволяє керувати практично будь-чим в автомобілі, виняток для нього становить тільки кліматична система та деякі функції апаратної частини. Нею оперує бортовий комп’ютер, рідкокристалічний дисплей якого розмістили на панелі приладів між спідометром та тахометром.


Салон доволі просторий та зручний. Конструктори розробили всі деталі таким чином, щоб вони максимально близько розміщувались одна біля одної, це дозволило дещо збільшити корисний простір і знизити шум та вібрацію в салоні під час руху. Ознакою інтер’єру Chevrolet Cruze 2.0 VCDi є велика кількість «стрімких» ліній, вони підкреслюють елегантність автомобіля в цілому. Комфорт водія та пасажирів на вищому рівні. Сидіння зручні, дозволяють вмістити людину будь-якої комплекції тіла та не викликати у неї відчуття дискомфорту. Місця на задніх сидіннях достатньо, як і в багажнику. Для перевезення габаритних речей, задній ряд сидінь можна скласти. Матеріали, що використовуються для пошиття оббивки салону були замінені на більш сучасні та якісні, крім того їх шиють за новою технологією, яка продовжує строк служби.


Як вже згадувалось, виробник не виключає можливості зменшення витрат палива http://atwenergy.com/index.php?productID=18 за рахунок вибору різної комплектації двигуна та трансмісії. Проте не тільки за допомогою такого ходу можна зменшити розхід палива. Для тих, хто бажає ще більше економити на паливі, існує можливість зробити чіп тюнінг Chevrolet Cruze 2.0 VCDi http://v-techtuning.com/product/chip-tuning-chevrolet-cruze-20vcdi/ за допомогою V-tech Power Box, щоб авто зменшив споживання палива, і при цьому, став ще потужнішим. Для такого налаштування, водію слід відвідати сервіс V-tech Tuning, де кваліфіковані спеціалісти налагодять роботу двигуна та всіх систем згідно бажань замовника.

Другое
Добавил: avtor1 6-05-2014, 14:30
Новости партнеров

Загрузка...
Добавить комментарийВведите два слова, показанных на изображении:
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ