Ідеальний інтер'єр: у пошуках правильних рішень

Пояснювати сучасному жителю квартир, який вплив на нього робить обстановка, в якій він живе, не потрібно. Всі і без того чудово розуміють, як може пригнічувати крихітна кухонька, за чиїмсь незрозумілим рішенням пофарбована в яскраво-синій колір або маленька ванна, в якій не те, що душову кабіну встановити, самому господареві розвернутися ніде.


Не дивно, що стомлені всіма цими рішеннями архітекторів колишнього союзу сучасні квартиранти так захопилися оригінальними інтер'єрами.

Але і тут є свої проблеми: далеко не всі розуміють, як взагалі повинен розроблятися дизайн інтер'єру, на яких принципах будується правильна для конкретної людини обстановка і, що особливо важливо, які стереотипи існують відносно цієї непростої науки - проектування інтер’єру кімнат. Тому незалежно від того, чи буде займатися "малюванням" картинки майстер або над проектом зважився попрацювати сам власник, господарям житла варто знати, які помилки найчастіше допускаються в інтер'єрі і чому їх треба уникати.

Простий приклад: хто не чув цього відомого твердження, що теплі тони оздоблення обов'язково зігріють кімнату і зроблять її обстановку більш затишнішою та спокійною, заспокійливою? Результати такої помилки можна зустріти всюди: кремові стіни, бежеву підлогу у ванній, жовту стелю в спальні і т.д. Що й зрозуміло, у пошуках такого потрібного тепла, затишку кожен прагне замовити дизайн http://design-studio.lviv.ua саме в теплих кольорах оздоблювальних матеріалів. І навіть думка майстра не переконує людей, що таке рішення помилкове. Насправді "утеплювати" візуально приміщення потрібно не через фон (стіни, підлога, стеля), а за допомогою меблів: натурального дерева, шоколадного пластику і т.д. А ось обробку краще вибрати більш спокійного, нейтрального або прохолодного кольору: зелений, синій, темно-сірий і т.д. Так картинка здобуде завершеного вигляду і знайде такий бажаний затишок.

Друга помилка стосується кольорів для різних функціональних приміщень. Так, помаранчевий колір дійсно стимулює апетит і активує творчу компоненту людини, а блакитний заспокоює і сприяє глибокому сну. Але якби все було так просто, достатньо було підібрати відповідний дизайн квартири http://design-studio.lviv.ua, і тоді безсоння, відсутність апетиту або депресія навіки б покинули всі будинки. Насправді кожен по-своєму сприймає кольори. Крім їх загального впливу на підсвідомість є ще і асоціативні фактори. Якщо, зокрема, запам'ятався комусь неприємний період в житті кольором апельсинів, то помаранчева кухня стане для нього аж ніяк не джерелом нової енергії, а негативним чинником.
Наука
Добавил: avtor1 7-11-2012, 10:27
Читайте также
Новости партнеров

Загрузка...
Добавить комментарийВведите два слова, показанных на изображении:
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ