EUR 62.92 USD 56.27
Курс валют на 25.05.2017

Основні професійні якості менеджера туризму

Послуга - це процес праці. У процесі праці поєднуються засоби виробництва та трудові ресурси. Організовувати цей процес, управляти ним, контролювати та координувати з метою досягнення найкращих результатів - завдання менеджменту. У простому розумінні менеджмент є вміння досягати поставлених цілей, завдяки своєму інтелекту, праці, мотиви поведінки людей та матеріально-фінансові ресурси виробництва


Високі вимоги до професійних якостей менеджера обумовлюють профорієнтаційний підхід до підбору кадрів для навчання. Передусім враховуються якості характеру й особливості темпераменту людини.

Характер людини - це індивідуальне сполучення суттєвих властивостей особистості, що виявляють ставлення людини до оточуючого світу й знаходять відображення у її поведінці, вчинках. Серед якостей характеру базовими, необхідними для підготовки менеджера-керівника є:
-    морально-етичні - чесність, людяність, гуманізм;
-    емоційні - контактність, такт, чуйність;
-    вольові - терпіння, витримка, почуття обов'язку;
-    інтелектуальні - хороша пам'ять, уважність, вміння орієнтуватись.

Менеджер туризму - це завжди робота з людьми, спілкування з партнерами, прямі контакти з клієнтами. Це передбачає присутність у нього таких професійно-етичних якостей як ввічливість, коректність, точність, тактовність, скромність, доброзичливість.
Велике також значення має темперамент людини, що визначає динаміку її психологічної діяльності та поведінки. Чотири основних типи темпераменту людини мають і свої переваги, і свої вади. Так, сангвінік - активний, привітний, товариський і чуйний може бути й легковажним, неорганізованим, поверховим. Флегматик - діловитий, спокійний, розважливий, скрупульозний може бути натомість інертним, пасивним, лінивим. Гарні якості холерика - енергійність, активність, ініціативність - можуть обернутись нестриманістю, грубістю, різкістю та запальністю. А тактовний, делікатний, чуйний та ґречний меланхолік може бути похмурим, недовірливим, швидко ображатись.

Бажано, щоб необхідні найкращі якості особистості були присутні в людині, що готується стати менеджером туристичної галузі. Але певні особливості та риси характеру можна коригувати в найкращий бік і виховувати в процесі навчання та контролю за професійною підготовкою. Розділ "Туризм" на всеукраїнському освітньому сайті створено відповідно до навчальної програми курсу "Менеджмент туризму". Реферати, курсові, дипломні та інші творчі роботи, що розміщені на сайті дають визначення основних понять і термінів, якими оперує туристична галузь, пропонується концепція та стратегія підготовки менеджера туризму.
Наука
Добавил: Иноземцев Николай 4-11-2012, 13:21
Новости партнеров

Загрузка...
Добавить комментарийВведите два слова, показанных на изображении:
НОВОСТИ ПАРТНЕРОВ
ПОСЛЕДНИЕ НОВОСТИ